ליווי בנקאי

 


לוחות זמנים

 

         
 

לקוחות ופרוייקטים > שלמה כהן
 

     
  קדמת מוצא. מוקף ביער ירושלים, במרחק פסיעה מאגם בית זית ו 5 דקות מהכניסה לירושלים, בונה שלמה כהן את פרויקט המדורגים הייחודי "קדמת מוצא" הכולל 22 סוויטות מרווחות עם גינות ו/או מרפסות שמש רחבות ידיים, נוף פנורמי מרהיב ומפרט טכני שקובע שיאים חדשים של פינוק. ליווי בנקאי בנק ירושלים.   בנייה ייחודית לחברת ארנסון  
  עין חמד - שכונה של מבשרת ירושלים.
פרוייקט מדורגים. בפרוייקט חזית הסלון מעוגלת ונשקפת לנוף יפהפה.
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.
  בנייה ייחודית לחברת ארנסון  
  בפינה הדרומית של העיר מודיעין, בשכונת בוכמן היוקרתית המשקיפה אל נוף ירוק רחב ידיים, בונה שלמה כהן את הפרוייקט השלישי שלו בשכונה, הכולל 112 יח"ד בשני מתחמים - העוטפים את הפארק מחד, ומאידך משקיפים לנוף. כל זאת בבנייה בלתי מתפשרת, כמיטב המסורת של שלמה כהן.
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.
  פרוייקט עין מודיעין בוכמן שביצע עמי איילון שלמה כהן  
 

נוף המזלות הינו פרויקט ייחודי במיקומו ומרהיב ביופיו, המשלב בניה ירושלמית איכותית, עם מגוון קוטג'ים עם גינות, דופלקסים עם מרפסות לנוף וגינות ופנטהאוזים עם מרפסות הפונות לנוף מרהיב ביופיו.
נוף המזלות הינו פרויקט של 16 קוטג'ים הממוקם ברחוב מזל אריה, והנו פרויקט אח לפרויקט מדורגי נוף המוצלח אשר נבנה בפסגת זאב מזרח, ביקור בו ימחיש לפונים את איכות הבניה של החברה.

  פרויקט פסגת זאב אריה של עמי איילון עבור שלמה כהן  
 

בכניסה למעלה אדומים 07 בסמוך לנוף מדברי מרהיב נבנו 32 יח"ד, באיכות הבניה הגבוה של שלמה כהן נבנו דירות 3, 4, 5 חדרים ובין היתר דירות גן וגג
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.

  פרויקט MA של עמי איילון עבור שלמה כהן  
 

לאחר ההצלחה הגדולה של Green Dreams במודיעין, נבנה בבוכמן היוקרתית פרויקט שני של שלמה כהן. בפרויקט נבנו 22 יח"ד, קוטג'ים ודופלקסים גדולים ומרווחים במיוחד ויחד עם Green Dreams מהווים את סטנדרט הבנייה החדש במודיעין.
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.

  פרויקט אפריים של עמי איילון עבור שלמה כהן  
  פרוייקט לב אדומים במעלה אדומים החדשה (07) משקיף אל נוף מדברי ייחודי ומדהים ביופיו, נבנה פרויקט משובח נוסף של חברת שלמה כהן, הידועה באיכות הבניה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים.
40 יח"ד בליווי בנק ירושלים.
  פרויקט אדומים של עמי איילון עבור שלמה כהן  
 

בבוכמן היוקרתית, נושק לרעות נבנה פרויקט מגורים צמוד קרקע בעל גגות רעפים, גינות ופיתוח סביבתי מדהים, אשר נחל הצלחה מסחררת. הפרויקט הכיל 42 יח"ד צמודי קרקע דו משפחתיים מפנקים בסטנדרט בניה גבוה והעניק תשואה מדהימה על ההשקעה לרוכשים בו.
ליווי בנקאי - בנק ירושלים

  פרויקט בוכמן של עמי איילון עבור שלמה כהן  
  פרויקט שני ברמת בית שמש - מיועד לציבור החרדי.
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.
  פרויקט בית שמש של עמי איילון עבור שלמה כהן  
  פרויקט ראשון ברמת בית שמש, רח' הקישון.
הפרוייקט מיועד לציבור החרדי וכולל קוטג'ים ובניה רוויה.
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.
  פרויקט בית שמש קישון של עמי איילון עבור שלמה כהן  
  פרויקט ענבי הכרם  נבנה בשכונת בית הכרם הקלאסית על רח' החלוץ בפרויקט נבנו 8 דירות יוקרתיות 3 ו – 4 חד' עם כניסות נפרדות חניות מקורות ומחסן לכל דירה בסטנדרט בניה יוקרתי
ליווי בנקאי - בנק ירושלים.
 
  פרויקט בית כרם של עמי איילון עבור שלמה כהן  
  112 יחידות שכונת בוכמן